NewConnect

Certus Capital oferuje kompleksową obsługę finansowo-prawną związaną z wprowadzeniem papierów wartościowych spółki do alternatywnego systemu obrotu (ASO). W zakres naszych usług wchodzą m.in.:
  • Dokonanie analizy firmy pod kątem możliwości wprowadzenia instrumentów finansowych na rynek NewConnect,
  • Wsparcie w działaniach mających na celu odpowiednie przygotowanie do debiutu, w tym przy przekształceniu formy prawnej przedsiębiorstwa w spółkę akcyjną (jeśli jest to konieczne),
  • Doradztwo w obszarze dotyczącym funkcjonowania instrumentów finansowych emitenta w ASO,
  • Sporządzenie dokumentu informacyjnego oraz pozostałej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi,
  • Pozyskanie kapitału poprzez organizację subskrypcji prywatnej walorów spółki (z ang. private placement),
  • Współdziałanie w zakresie wypełniania przez emitenta obowiązków informacyjnych.
 
Wprowadzenie instrumentów finansowych do obrotu zorganizowanego, a więc upublicznienie spółki to wymagający i jednocześnie bardzo ważny proces dla każdego przedsiębiorstwa. W Certus Capital mamy tego pełną świadomość, dlatego też w oparciu o zdobyte doświadczenie i wiedzę do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób, tak by usługi świadczone przez naszych specjalistów zawsze były najwyższej jakości i spełniały wszelkie oczekiwania.

Będąc pewni skuteczności naszych działań oferujemy naszym Klientom elastyczne sposoby rozliczania wynagrodzenia Certus Capital i każdorazowo dążymy do znacznego oparcia się o prowizję od sukcesu, minimalizując opłaty stałe.

Podmioty zainteresowane wprowadzeniem na NewConnect zapraszamy do kontaktu.

projekt i realizacja: muso.pl